Нашому Центру – 15!

  Зимно. Перехожі поспішають у своїх справах, але поблизу Свято-Нікольської церкви уповільнюють ходу. Що за диво? Поряд з храмом – чудовий палац, який випромінює тепле світло, пригортає увагу своєю гордою й урочистою красою. Це Медичний центр державної реабілітаційної установи «Мрія».

  Дітям й дорослим, що потрапили до Центру, передається особлива енергетика, яка панує в цьому будинку. Вона живе в добрих серцях, постійній увазі, турботі й милосерді, високій професійній майстерності працівників.

  Діти з обмеженими можливостями здоров’я отримують тут послуги з комплексної реабілітації. Індивідуальна медична та соціальна реабілітація забезпечуються високим професіоналізмом та досвідом медичних, соціальних працівників, щирим ставленням обслуговуючого персоналу. Діти потрапляють в атмосферу психологічного комфорту, де завжди дорослі чекають на них.

  У Центрі вчать спілкуватися, знаходити друзів, жити серед людей, шукати свій шлях; дають нові знання, розвивають творчі здібності, допомагають стати сильнішими, долати труднощі, що пов’язані з психологічними та фізичними вадами.

  Колективна праця медиків і педагогів протягом 15 років, які здійснюють реабілітаційний процес за індивідуальними програмами, дає позитивний результат. У серцях батьків оселяється віра у власну дитину, що робить її життя повносправним та змістовним, а у дітей – надія на краще майбутнє й бажання здолати труднощі.Майстер-клас – дітям

  До Служби соціальної реабілітації (абілітації) завітала лектор музею ім. В.В.Верещагіна Запісочна Любов Олексіївна, яка провела майстер-клас "Ліплення з пластиліну овочів та фруктів" за темою "Праця людей восени".

  Такі заняття вчать спостерігати явища природи, пори року, бережливо ставитися до довкілля. Ліплення з пластиліну овочів та фруктів збагачують уявлення дітей про прикмети осені, багатий осінній урожай. Діти розвивають уяву, логічне мислення, вчаться розрізняти кольори, їх відтінки, розвивають дрібну моторику. Виготовлення поробок дає відчуття успіху й дарує гарний настрій.Осіння казка

  З подарунками і сюрпризами прийшла красуня-осінь.


      Золотиста, промениста осінь-панна чарівна!

      Прикрашає нашу землю і врожай дає вона.


  Такої осінньої пори хочеться чогось чарівного, казкового. У цікаву незвичайну подорож відправилися діти Служби соціальної реабілітації (абілітації) за мотивами мультфільму «Справедливі курчата». У цьому заході дуже вдало поєдналися результати роботи музичних занять та занять із логоритміки, де діти вдосконалювали набуті вміння й навички. Свої досягнення вони продемонстрували в ході вистави під музичний супровід Єфімако Людмили Василівни - вчителя початкового навчання. Образи казкових героїв дарували дітям радість від зустрічі з ними. Тут були і Курочка-мама, і Курчатко Ципа, Курчатко Цип-цип, Лисиця, Лисенятко, Вовченятко, Баба Яга.

  Багато радісних моментів подарувала малюкам гра на дитячих музичних інструментах. Світ музики, образи героїв дарували радість від зустрічі з казковими персонажами. Казка вчить дітей бути чуйними, допомагати одне одному.До Дня працівника соціальної сфери

  Щорічно в перший вихідний день листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – професійне свято тих, хто з року в рік, з місяця у місяць, із дня у день допомагає людям нашого сучасного розбурханого світу.

  Урочистості з нагоди цього свята відбулися в Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія». Директор Шепель Олег Геннадійович поздоровив колективи структурних підрозділів зі святом та нагородив кращих працівників грамотами.

  Миколаївська обласна державна адміністрація запросила делегації окремих установ соціального захисту і районів на урочисте засідання до свого залу, де звучали теплі слова подяки за відданість справі та відбулися нагородження працівників. Наша делегація в цьому році складалася, в основному, з ветеранів праці, яких щиро привітали зі святом. Урочисте засідання закінчилося святковим концертом.У колі друзів

  Спішить, поспішає осінь прикрасити землю, вкрити золотою ковдрою, підфарбувати листя дерев. Але осінь – це ще й опале листя, осінній дощ, сильний вітер, що приносять нотки суму. І так хочеться позитивних емоцій, яскравих фарб, свята.

  Діти, які відвідують Медичний центр Державної реабілітаційної установи, трохи більше потребують добра, ласки, милосердя та піклування навколишніх. Свято музики, гарного настрою та доброти їм подарували наші давні друзі – дитячий ансамбль естрадного танцю «Гламур».

  Вихованці Центру залишилися задоволені та щиро дякують своїм товаришам з ансамблю за час прекрасної музики та грації.А діти в нас талановиті…

  29 жовтня вихованцям Служби соціальної реабілітації (абілітації) випала можливість взяти участь у майстер-класі з художнього розпису медово-імбирного печива. До їх Центру завітали викладач відділення "декоративно-прикладне та образотворче мистецтво" Миколаївського коледжу культури і мистецтв Рибалко Наталія Юріївна та її вихованці. Студенти 1-го курсу Квіткевич Зінаїда та Крайтор Маргарита підібрали спеціальні пряники у формі сонечка, дерев, будиночків для розпису. Діти залюбки і з превеликим задоволенням розмальовували печиво різними кольорами кондитерської глазурі. Хтозна, може це допоможе їм у майбутньому професійному самовизначенні.Музичний дарунок

  1 жовтня відзначається Міжнародний день музики. У цьому році не залишились осторонь цього свята і діти Служби соціальної реабілітації (абілітації) Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія». По-особливому відчути радість від свята допомогли їм учні Дитячої музичної школи №8 м.Миколаєва, подарувавши нашим вихованцям концертно-ігрову програму.

  Свято музики відкрив ансамбль скрипалів "Мажорики". Свої виступи подарували маленькі співачки Фалько Варвара і Олександра, піаністи Кривошея Роман, Кузнєцова Ліза та Криворучко Софія. Звучали й народні мотиви: дует бандуристок виконав пісню "Ой, Джигуне". Свято яскраво завершилось запальним танком ансамбля "Джаз-гопак"..

  Вихованці музичної школи та діти Центру протягом тривалого часу насолоджувались емоційно музичною атмосферою свята. Діти швидко знайшли спільну мову, чудово провели час разом та на згадку зробили фото.

  

1 [2] 3