Свято мамам

  У чудову весняну пору, коли пробуджується природа, ми відзначаємо найтепліше й найулюбленіше свято – Міжнародний жіночий день 8 Березня.

  Жінка – це домашнє тепло і сімейна злагода, материнська ласка і щасливий сміх дитини. Це любов і ніжність, добро і щедрість душі.

  Самі очікувані і бажані слова чекають жінки від своїх дітей.

  Тепло, щиро і з любов’ю привітали своїх матерів вихованці Служби соціальної реабілітації. Піснями й танцями радували діти матерів і бабусь. За святковим сценарієм дітлахи в рольових костюмчиках шукають своїх мам, яких звичайно ж знайдуть. У ролі їжачків, ведмежат, зайців, корів, курчат, поросят, білочок виступали батьки й вихователі. Герої розважали гостей свята як могли: їжачки проводили логопедичну гру, зайці та ведмежата грали на музичних інструментах, козенята і ягнята запрошували до хороводу.

  А під сам кінець свята діти запросили мам і бабусь до танцю.

  Свято пройшло в атмосфері добра, любові та сімейного затишку.Новорічна казка

  Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят, яке знають, люблять, з нетерпінням чекають дорослі та діти. Новий рік – це час для казки в очікуванні подарунків від Діда Мороза!

  У Службі соціальної реабілітації (абілітації) та у Медичному центрі дорослі й діти разом готувалися до свята, прикрашаючи зал, святкову ялинку, вивчаючи вірші та пісні. Працівники служб приготували для вихованців новорічну казку, герої якої розважали дітей іграми, піснями, хороводами.

  Зустрічаючи Діда Мороза зі Снігуронькою, діти демонстрували свої досягнення: співали пісні, читали вірші і, звичайно, отримували солодкі подарунки.

  Працівникам Служби соціальної реабілітації (абілітації) та Медичного центру вдалося створити для дітей та їх батьків святковий настрій – подарувати новорічну казку.Святий Миколай,
на свято завітай!

      Від хати до хати біленьким сніжком

      Ішов Миколай із повним мішком.


  День Святого Миколая – бажане свято для дітей. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, маємо подбати,

щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

  І вже традиційним стало привітання вихованців Служби соціальної реабілітації (абілітації) студентами Миколаївського коледжу культури та мистецтв під керівництвом викладача Кузьменко Ольги Миколаївни, які подарували концертну та ігрову програму «Святий Миколай, на свято завітай!»Похід до музею

  До обласного краєзнавчого музею 12 грудня були запрошені вихованці Служби соціальної реабілітації (абілітації). Екскурсовод Стешак Катерина Петрівна підготувала цікаву екскурсію на тему "Птахи". Важливо, що саме за цією лексичною темою цього тижня проходять реабілітаційні заняття.

  Екскурсію Катерина Петрівна проводила в ігровій формі. Діти ознайомилися з експонатами, прослухали аудіозапис зі співом птахів. А головне, мали змогу поповнити і закріпити лексичний запас слів, що отримали на заняттях у Службі реабілітації.

  Після таких заходів прискорюється процес соціальної адаптації. Діти покращують навички культури поведінки в громадському місці, вчаться бути ввічливими, з повагою ставитись до дорослих.Милосердя і любов – дітям!

  Щорічно 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів, людей, які, незважаючи на обмежені можливості здоров’я, шукають і знаходять шляхи до повноцінного життя, до соціуму.

  Допомагають їм у цьому працівники соціальної сфери, до якої належить і колектив Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» – провідна установа з надання системної, кваліфікованої, безперервної, комплексної допомоги самому незахищеному прошарку нашого суспільства – дітям з інвалідністю.

  Реалізацію соціальної політики нашої держави в галузі реабілітації дітей з інвалідністю забезпечують більш ніж 200 реабілітаційних установ системи Міністерства соціальної політики України.

  Спеціалісти Служби соціальної реабілітації (абілітації) плідно співпрацюють із студентами Аграрної академії, педагогічного вузу, вихованцями музичних шкіл №8, №5, працівниками Миколаївського будинку творчості, кінно-спортивним клубом «Horslend» та міською бібліотекою ім.Кропивницького. Вихованці Служби часті гості Миколаївського зоопарку.

  Соціальними вихователями було організовано і проведено виставку дитячих робіт «Наші досягнення», де діти мали змогу продемонструвати свої творчі здібності.

  У цей день ми побажали всім, хто докладає зусиль до вирішення соціальних проблем людей з інвалідністю, міцного здоров’я, реалізації задумів та сподівань, оптимізму і віри в майбутнє.Нашому Центру – 15!

  Зимно. Перехожі поспішають у своїх справах, але поблизу Свято-Нікольської церкви уповільнюють ходу. Що за диво? Поряд з храмом – чудовий палац, який випромінює тепле світло, пригортає увагу своєю гордою й урочистою красою. Це Медичний центр державної реабілітаційної установи «Мрія».

  Дітям й дорослим, що потрапили до Центру, передається особлива енергетика, яка панує в цьому будинку. Вона живе в добрих серцях, постійній увазі, турботі й милосерді, високій професійній майстерності працівників.

  Діти з обмеженими можливостями здоров’я отримують тут послуги з комплексної реабілітації. Індивідуальна медична та соціальна реабілітація забезпечуються високим професіоналізмом та досвідом медичних, соціальних працівників, щирим ставленням обслуговуючого персоналу. Діти потрапляють в атмосферу психологічного комфорту, де завжди дорослі чекають на них.

  У Центрі вчать спілкуватися, знаходити друзів, жити серед людей, шукати свій шлях; дають нові знання, розвивають творчі здібності, допомагають стати сильнішими, долати труднощі, що пов’язані з психологічними та фізичними вадами.

  Колективна праця медиків і педагогів протягом 15 років, які здійснюють реабілітаційний процес за індивідуальними програмами, дає позитивний результат. У серцях батьків оселяється віра у власну дитину, що робить її життя повносправним та змістовним, а у дітей – надія на краще майбутнє й бажання здолати труднощі.Майстер-клас – дітям

  До Служби соціальної реабілітації (абілітації) завітала лектор музею ім. В.В.Верещагіна Запісочна Любов Олексіївна, яка провела майстер-клас "Ліплення з пластиліну овочів та фруктів" за темою "Праця людей восени".

  Такі заняття вчать спостерігати явища природи, пори року, бережливо ставитися до довкілля. Ліплення з пластиліну овочів та фруктів збагачують уявлення дітей про прикмети осені, багатий осінній урожай. Діти розвивають уяву, логічне мислення, вчаться розрізняти кольори, їх відтінки, розвивають дрібну моторику. Виготовлення поробок дає відчуття успіху й дарує гарний настрій.Осіння казка

  З подарунками і сюрпризами прийшла красуня-осінь.


      Золотиста, промениста осінь-панна чарівна!

      Прикрашає нашу землю і врожай дає вона.


  Такої осінньої пори хочеться чогось чарівного, казкового. У цікаву незвичайну подорож відправилися діти Служби соціальної реабілітації (абілітації) за мотивами мультфільму «Справедливі курчата». У цьому заході дуже вдало поєдналися результати роботи музичних занять та занять із логоритміки, де діти вдосконалювали набуті вміння й навички. Свої досягнення вони продемонстрували в ході вистави під музичний супровід Єфімако Людмили Василівни - вчителя початкового навчання. Образи казкових героїв дарували дітям радість від зустрічі з ними. Тут були і Курочка-мама, і Курчатко Ципа, Курчатко Цип-цип, Лисиця, Лисенятко, Вовченятко, Баба Яга.

  Багато радісних моментів подарувала малюкам гра на дитячих музичних інструментах. Світ музики, образи героїв дарували радість від зустрічі з казковими персонажами. Казка вчить дітей бути чуйними, допомагати одне одному.До Дня працівника соціальної сфери

  Щорічно в перший вихідний день листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – професійне свято тих, хто з року в рік, з місяця у місяць, із дня у день допомагає людям нашого сучасного розбурханого світу.

  Урочистості з нагоди цього свята відбулися в Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія». Директор Шепель Олег Геннадійович поздоровив колективи структурних підрозділів зі святом та нагородив кращих працівників грамотами.

  Миколаївська обласна державна адміністрація запросила делегації окремих установ соціального захисту і районів на урочисте засідання до свого залу, де звучали теплі слова подяки за відданість справі та відбулися нагородження працівників. Наша делегація в цьому році складалася, в основному, з ветеранів праці, яких щиро привітали зі святом. Урочисте засідання закінчилося святковим концертом.У колі друзів

  Спішить, поспішає осінь прикрасити землю, вкрити золотою ковдрою, підфарбувати листя дерев. Але осінь – це ще й опале листя, осінній дощ, сильний вітер, що приносять нотки суму. І так хочеться позитивних емоцій, яскравих фарб, свята.

  Діти, які відвідують Медичний центр Державної реабілітаційної установи, трохи більше потребують добра, ласки, милосердя та піклування навколишніх. Свято музики, гарного настрою та доброти їм подарували наші давні друзі – дитячий ансамбль естрадного танцю «Гламур».

  Вихованці Центру залишилися задоволені та щиро дякують своїм товаришам з ансамблю за час прекрасної музики та грації.А діти в нас талановиті…

  29 жовтня вихованцям Служби соціальної реабілітації (абілітації) випала можливість взяти участь у майстер-класі з художнього розпису медово-імбирного печива. До їх Центру завітали викладач відділення "декоративно-прикладне та образотворче мистецтво" Миколаївського коледжу культури і мистецтв Рибалко Наталія Юріївна та її вихованці. Студенти 1-го курсу Квіткевич Зінаїда та Крайтор Маргарита підібрали спеціальні пряники у формі сонечка, дерев, будиночків для розпису. Діти залюбки і з превеликим задоволенням розмальовували печиво різними кольорами кондитерської глазурі. Хтозна, може це допоможе їм у майбутньому професійному самовизначенні.1 [2] 3