Інформація про отримання свідоцтв

  Курси для вчителів-реабілітологів, вихователів соціальних по роботі з дітьми з інвалідністю за програмою «Підвищення кваліфікації фахівців соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».


Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 1 червня по 12 червня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Бондар Ольга Юріївна 12 СС  000372
Індичій Тетяна Вікторівна 12 СС  000373
Квітко Лілія Іванівна 12 СС  000374
Климчук Наталія Євгеніївна 12 СС  000375
Папакіца Наталя Миколаївна 12 СС  000376
Сорочан Світлана Василівна 12 СС  000377
Чернишина Ірина Володимирівна 12 СС  000378
Чернишин Олександр Іванович 12 СС  000379
Кубар Людмила Олександрівна 12 СС  000380
Роменська Тамара Григорівна 12 СС  000381
Криворука Тетяна Сергіївна 12 СС  000382
Калмикова Алла Леонідівна 12 СС  000383
Кошакова Дар’я Володимирівна 12 СС  000384
Єршова Олена Леонідівна 12 СС  000385

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 12 травня по 22 травня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Гнатюк Іван Васильович 12 СС  000356
Распутіна Марина Олександрівна 12 СС  000357
Мирненко Анастасія Олександрівна 12 СС  000358
Михайловська Ірина Янівна 12 СС 000359 12 СС  000359
Лазарева Анастасія Петрівна 12 СС 000360 12 СС  000360
Баклан Вікторія Вікторівна 12 СС 000361 12 СС  000361
Серьоженко Любов Іванівна 12 СС 000362 12 СС  000362
Михайлова Наталія Віталіївна 12 СС 000363 12 СС  000363
Бондаренко Ірина Павлівна 12 СС  000364
Власенко Марія Василівна 12 СС 000365 12 СС  000365
Бітюкова Марина Вікторівна 12 СС  000366
Дмитрук Інна Іванівна 12 СС  000367
Петренко Катерина Петрівна 12 СС  000368
Мельникова Анастасія Іванівна 12 СС  000369
Катеринич Лариса Михайлівна 12 СС  000370
Романова Ірина Олександрівна 12 СС 000371 12 СС  000371

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 30 березня по 9 квітня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Демиденко Володимир Леонідович 12 СС  000346
Сьомка Анжеліка Олександрівна 12 СС  000347
Сипченко Галина Василівна 12 СС  000348
Лісовська Тетяна Борисівна 12 СС  000349
Антропова Олена Миколаївна 12 СС  000350
Боклаг Марина Ігорівна 12 СС  000351
Трофимченко Ірина Борисівна 12 СС  000352
Ніколаєв Сергій Сергійович 12 СС  000353
Терезі Марина Борисівна 12 СС  000354
Хоменко Тетяна Віталіївна 12 СС  000355

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 16 по 26 березня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Басіна Інна Олегівна 12 СС  000336
Федосова Лідія Михайлівна 12 СС  000337
Руденко Олена Володимирівна 12 СС  000338
Одорошенко Олена Валеріївна 12 СС  000339
Черно Олена Ігорівна 12 СС  000340
Єфімова Іванна Костянтинівна 12 СС  000341
Шпак Денис Олександрович 12 СС  000342
Діденко Вікторія Володимирівна 12 СС  000343
Корх Ярослав Андрійович 12 СС  000344
Волошина Євдокія Семенівна 12 СС  000345

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 10 по 20 лютого 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Гулей Мар’яна Дмитрівна 12 СС  000302
Симчук Тарас Іванович 12 СС  000303
Скрипник Вікторія Михайлівна 12 СС  000304
Таратасюк Світлана Андріївна 12 СС  000305
Тилик Леся Василівна 12 СС  000306
Волчек Світлана Михайлівна 12 СС  000307
Довженко Світлана Олександрівна 12 СС  000308
Єсауленко Ірина Миколаївна 12 СС  000309
Ільченко Вікторія Геннадіївна 12 СС  000310
Ковальчук Алла Іванівна 12 СС  000311
Прибилова Ірина Юріївна 12 СС  000312
Співак Олена Миколаївна 12 СС  000313
Толстова Олена Василівна 12 СС  000314
Царук Олена Василівна 12 СС  000315
Цуканова Олена Олександрівна 12 СС  000316
Останькович Уляна Михайлівна 12 СС  000317
Тельпіс Павло Миколайович 12 СС  000318
Мелентьєва Любов Олександрівна 12 СС  000319
Миськів Оксана Василівна 12 СС  000320
Єжова Оксана Миколаївна 12 СС  000321
Закотій Оксана Тлеужанівна 12 СС  000322
Ковальчук Олег Вікторович 12 СС  000323
Микитенко Богдана Анатоліївна 12 СС  000324
Стригун Світлана Іванівна 12 СС  000325
Борисенко Марина Юріївна 12 СС  000326
Кононяко Ірина Іванівна 12 СС  000327
Мокра Наталія Іванівна 12 СС  000328
Черевко Маргарита Вікторівна 12 СС  000329
Клімінчук Катерина Василівна 12 СС  000330
Совенко Олена Володимирівна 12 СС  000331
Циденжапов Олександр Батодолайович 12 СС  000332
Ковтун Марина Володимирівна 12 СС  000333
Несукай Яна Миколаївна 12 СС  000334
Рудченко Марина В’ячеславівна 12 СС  000335