Міністерство соцiальної політики України

Державна реабілітаційна установа
«Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»


визначна подія 2020 року

www.leaders-21.com


dergkompleks@gmail.com
Приймальня: тел.: (0512) 30-24-07

Навчально-методична служба

  Навчально-методична служба – структурний підрозділ Державної реабілітаційної установи, який зосереджує свою роботу на:

  − забезпеченні системного та ефективного методичного супроводу процесу реабілітації як такого;

  − підвищенні кваліфікації фахівців установ соціальної реабілітації дітей з інвалідністю України.


Контакти

тел.: (0512) 30-24-07
Е-mail: dergkompleks@gmail.com
navchalnachastina@gmail.com

  Методичний супровід здійснюється за всіма напрямками реабілітації дітей з обмеженнями життєдіяльності, а саме: корекційна педагогіка, ортопедагогіка, спеціальна психологія, соціальна реабілітація, фізична реабілітація.

  Ми співпрацюємо з провідними науковими установами, вищими навчальними закладами, центрами реабілітації дітей з інвалідністю, громадськими об’єднаннями тощо. Нами аналізуються, апробуються, втілюються в практику значна кількість корекційних методик, спрямованих на застосування в умовах різних реабілітаційних установ. Розробляються та видаються чисельні методичні матеріали, організовуються і проводяться конференції, семінари-практикуми, «круглі столи», майстер-класи тощо.

  Навчально-методична служба Державної реабілітаційної установи здійснює освітню діяльність щодо підвищення кваліфікації фахівців закладів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України № 285105 від 03.09.2013р.

  Щороку, за планами проведення курсів підвищення кваліфікації, фахівці установ соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та стаціонарних установ сфери управління Міністерства соціальної політики України можуть удосконалювати фаховий рівень своєї професійної підготовки. Курси проводяться для: керівників установ, методистів, учителів-реабілітологів, асистентів учителів-реабілітологів, практичних психологів, учителів-логопедів, вихователів соціальних по роботі з дітьми-інвалідами, фахівців із фізичної реабілітації.

  З 2016 року застосовуються нові організаційні форми проведення: дистанційна, очно-заочна та з виїздом у регіон проведення.

  По закінченні курсів слухачам видаються свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.