Шепель Олег Геннадійович свою трудову діяльність розпочав у серпні 1986 р. на посаді вчителя історії та суспільствознавства ЗОШ № 52 м. Миколаєва після закінчення Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Бєлінського. До 1994 р. працював на педагогічних посадах у закладах Міністерства освіти України м. Миколаєва: від вчителя до директора школи. Без відриву від виробничої діяльності у 2000 р. закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Державне управління» й отримав кваліфікацію магістра державного управління. З 1996 р. працював у соціальній сфері на посадах провідного спеціаліста, начальника відділу та першого заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення Миколаївської ОДА, заступника керуючого Миколаївським обласним відділенням Фонду України соціального захисту інвалідів.

  З жовтня 2006 р. працював на посаді заступника директора з навчально-методичної роботи Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів. У вересні 2015 року призначений директором Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

  У 2008 р. Шепелю О.Г. присвоєно науковий ступінь доктора філософії в галузі державного управління.

  У 2017 р. Указом Президента України присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».  Згідно з контрактом із Мінсоцполітики оплата праці директора ДРУ ЦКРДІ «Мрія» складається з:

  ► окладу, розрахованого за 17 тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки; підвищення посадового окладу у зв’язку із шкідливими та важкими умовами праці;

  ► надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення;

  ► надбавки за почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

  За погодженням з Мінсоцполітики директору може встановлюватися надбавка за складність, напруженість у роботі і премія.

  При наданні відпустки директору надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі його посадового окладу з урахуванням підвищення.