Майстерня по виготовленню ортопедичних виробів та пристосувань

  Майстерня по виготовленню ортопедичних виробів та пристосувань – структурний підрозділ Державної реабілітаційної установи, який зосереджує свою роботу на забезпеченні дітей із вадами опорно-рухового апарату та дітей-інвалідів технічними засобами реабілітації.


Контакти

Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 37,
тел.: (0512) 37-69-57
Е-mail: ortopediya@mksat.net


  Номенклатура виробів, що виготовляються Майстернею, представлена чисельними системами ортезів на верхні та нижні кінцівки (шарнірні та безшарнірні). Всі вони виготовляються з різних матеріалів (поліетилен, армовані смоли, текстильні ортези) за сучасними технологіями, що відповідають міжнародним стандартам якості, мають привабливий зовнішній вигляд, легкі та зручні у використанні.

  Наша майстерня має сучасне обладнання європейського рівня провідної німецької фірми «Otto Bock» та висококваліфікованих працівників, справжніх фахівців своєї справи, які пройшли підготовку в Українському науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності (м. Харків).

  Виробничі потужності цього структурного підрозділу Державної реабілітаційної установи дають можливість виготовляти технічні засоби реабілітації за індивідуальними замовленнями, з урахуванням всіх антропометричних особливостей дитини.

  Для споживачів всі вироби виготовляються та видаються безкоштовно за рахунок державних соціальних програм.


      Для того, щоб безкоштовно отримати продукцію Майстерні, необхідні:

    ► Копія направлення органів соціального захисту населення за місцем проживання.

    ► Копія свідоцтва про народження дитини.


  Ці документи необхідно надати Майстерні Державної реабілітаційної установи (за вказаною вище адресою).