Інформація про отримання свідоцтв

  Курси для вчителів-реабілітологів, вихователів соціальних по роботі з дітьми з інвалідністю за програмою «Підвищення кваліфікації фахівців соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».


Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання 15 березня по 25 березня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Божок Ірина Володимирівна 12 СС  000643
Амірсултанова Олена Володимирівна 12 СС  000644
Кика Ольга Борисівна 12 СС  000645
Марчук Ірина Леонідівна 12 СС  000646
Чекаловець Тетяна Миколаївна 12 СС  000647
Іванова Оксана Федорівна 12 СС  000648
Шульгіна Марина Олегівна 12 СС  000649
Шапаренко Юлія Валентинівна 12 СС  000650
Матухно Лілія Євгенівна 12 СС  000651
Кузьменко Ніна Іванівна 12 СС  000652
Гонта Лариса Вікторівна 12 СС  000653
Воскресенська Ірина Павлівна 12 СС  000654
Маляр Вікторія Віталіївна 12 СС  000655
Скуратовська Валентина Михайлівна 12 СС  000656

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання 08 лютого по 18 лютого 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Антонюк Ольга Іванівна 12 СС  000623
Вареник Вікторія Валентинівна 12 СС  000624
Волошина Валентина Олександрівна 12 СС  000625
Горшкова Наталія Олександрівна 12 СС  000626
Дем’янюк Ірина Миколаївна 12 СС  000627
Драганова Альона Петрівна 12 СС  000628
Дулдієр Юлія Юріївна 12 СС  000629
Куделя Тетяна Василівна 12 СС  000630
Лєсна Оксана Валеріївна 12 СС  000631
Лященко Інна Анатоліївна 12 СС  000632
Размислова Марина Вікторівна 12 СС  000633
Образцова Олена Миколаївна 12 СС  000634
Рибалко Валерія Сергіївна 12 СС  000635
Рубчинська Євгенія Василівна 12 СС  000636
Руда Юлія Вікторівна 12 СС  000637
Сахарова Тетяна Григорівна 12 СС  000638
Стренадкіна Ірина Володимирівна 12 СС  000639
Филипчук Альона Іванівна 12 СС  000640
Ясільківська Людмила Миколаївна 12 СС  000641
Яценко Микола Волоимирович 12 СС  000642

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 18 січня по 28 січня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Васечкина Тетяна Василівна 12 СС  000611
Веретянна Оксана Юріївна 12 СС  000612
Гайворонська Наталія Миколаївна 12 СС  000613
Дякончук Надія Леонідівна 12 СС  000614
Кадніков Борис Павлович 12 СС  000615
Котляренко Галина Миколаївна 12 СС  000616
Остапчук Надія Василівна 12 СС  000617
Тилик Леся Василівна 12 СС  000618
Ткаченко Антон Олегович 12 СС  000619
Трепета Неля Іванівна 12 СС  000620
Хлань Тетяна Віталіївна 12 СС  000621
Крестянікова Людмила Петрівна 12 СС  000622

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 30 листопада по 10 грудня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Жибчин Тетяна Василівна 12 СС  000572
Цеханська Світлана Василівна 12 СС  00073
Нікітін Василь Олексійович 12 СС  000574
Жибчин Марія Богданівна 12 СС  000575
Литвин Тарас Васильович 12 СС  000576
Несходовська Яна Володимирівна 12 СС  000577
Аксентій Лариса Степанівна 12 СС  000578
Чобану Валентина Василівна 12 СС  000579
Алупулесе Тетяна Василівна 12 СС  000580
Жар Крістіна Лазарівна 12 СС  000581
Яніогло Анастасія Вікторівна 12 СС  000582
Асіміонес Ірина Миколаївна 12 СС  000583
Костакел Андріана Георгіївна 12 СС  000584
Теодореску Андрій Михайлович 12 СС  000585
Хлоп’як Анна Василівна 12 СС  000586
Гаінуца Іван Мірчевич 12 СС  000587
Чукля Лукреція Дмитрівна 12 СС  000588
Бордіяну Михайло Іванович 12 СС  000589
Педурару Михайло Георгійович 12 СС  000590
Дробот Лучіка Костянтинівна 12 СС  000591
Якобуца Лілія Андріївна 12 СС  000592
Якобуца Федір Федорович 12 СС  000593
Найман Анна Костянтинівна 12 СС  000594
Візітів Марія Іванівна 12 СС  000595
Тутунару Василь Іванович 12 СС  000596
Чебан Надія Іванівна 12 СС  000597
Кілару Олена Георгіївна 12 СС  000598
Істратій Христина Георгіївна 12 СС  000599
Георгіян Марина Георгіївна 12 СС  000600
Платіка Наталя Траянівна 12 СС  000601
Меліщук Людмила Сезонтіївна 12 СС  000602
Гочу Іван Георгійович 12 СС  000603
Лазарович Оксана Дмитрівна 12 СС  000604
Жиряда Іван Сепанович 12 СС  000605
Кубар Людмила Олександрівна 12 СС  000606
Антонюк Надія Іванівна 12 СС  000607
Друцька Жанна Миколаївна 12 СС  000608
Тарасюк Олег Вікторович 12 СС  000609
Авраменко Ганна Іванівна 12 СС  000610

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 02 листопада по 12 листопада 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Очеретяна Наталія Василівна 12 СС  00050
Ткаченко Юлія Вікторівна 12 СС  000551
Шпілька Тетяна Юріївна 12 СС  000552
Кравченко Яна Віталіївна 12 СС  000553
Басенко Олена Олександрівна 12 СС  000554
Вауліна Ірина Олексіївна 12 СС  000555
Сухорукова Наталія Костянтинівна 12 СС  000556
Токмакова Ірина Георгіївна 12 СС  000557
Перцова Наталія Анатоліївна 12 СС  000558
Васюк Аня Олександрівна 12 СС  000559
Дідовець Світлана Вікторівна 12 СС  000560
Бабко Марія Володимирівна 12 СС  000561
Макаров Олександр Львович 12 СС  000562
Гузій Людмила Миколаївна 12 СС  000563
Гламазда Яна Іванівна 12 СС  000564
Косяк Інна Володимирівна 12 СС  000565
Костерова Наталія Валеріївна 12 СС  000566
Гірняк Богдана Романівна 12 СС  000567
Антропова Олена Миколаївна 12 СС  000568
Лісовська Тетяна Борисівна 12 СС  000569
Рясновська Тетяна Миколаївна 12 СС  000570

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 19 жовтня по 29 жовтня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Михайлова Наталя Вікторівна 12 СС  000515
Панченко Олена Олександрівна 12 СС  000517
Козинська Анна Ігорівна 12 СС  000518
Починок Тетяна Олександрівна 12 СС  000519
Бєлоус Катерина Михайлівна 12 СС  000520
Паламарчук Надія Григорівна 12 СС  000521
Троянова Тетяна Вікторівна 12 СС  000522
Нужна Валентина Миколаївна 12 СС  000523
Хорощук Світлана Володимирівна 12 СС  000524
Хорощук Світлана Володимирівна 12 СС  000525
Асовська Алла Григорівна 12 СС  000526
Федоткіна Лариса Анатоліївна 12 СС  000527
Михайлова Олена Олександрівна 12 СС  000528
Штін Тетяна Михайлівна 12 СС  000529
Рибак Олександр Іванович 12 СС  000530
Тяпко Тетяна Вікторівна 12 СС  000531
Васьо Ірина Володимирівна 12 СС  000532
Хащева Жанна Георгіївна 12 СС  000533
Кузнецова Світлана Іванівна 12 СС  000534
Лесенко Вікторія Вікторівна 12 СС  000535
Тукалевська Людмила Олександрівна 12 СС  000536
Тристан Марина Олексіївна 12 СС  000537
Перейма Тетяна Миколаївна 12 СС  000538
Вольховська Оксана Олександрівна 12 СС  000539
Бурсак Оксана Миколаївна 12 СС  000540
Лянченко Наталія Леонівна 12 СС  000541
Тарасюк Тетяна Володимирівна 12 СС  000542
Муха Наталія Вікторівна 12 СС  000543
Безручко Олена Володимирівна 12 СС  000544
Ланко Ганна Степанівна 12 СС  000545
Мазур Ірина Ярославівна 12 СС  000546
Драганчук Марина Дмитрівна 12 СС  000547
Кауркін Вадим Вікторович 12 СС  000548
Басараба Андрій Андрійович 12 СС  000549

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 05 жовтня по 16 жовтня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Іваненко Валерій Іванович 12 СС  000501
Береза Олена Олександрівна 12 СС  000502
Ванкевич Ксенія Миколаївна 12 СС  000503
Кирій Оксана Леонідівна 12 СС  000504
Олійник Вероніка Володимирівна 12 СС  000505
Прима Тетяна Олегівна 12 СС  000506
Шовкун Валентина Іванівна 12 СС  000507
Спіцина Зоя Григорівна 12 СС  000508
Держук Ірина Вікторівна 12 СС  000509
Гайченя Ніна Володимирівна 12 СС  000510
Баєва Світлана Василівна 12 СС  000511
Косміна Лідія Володимирівна 12 СС  000512
Урожай Світлана Василівна 12 СС  000513
Топіха Вікторія Іванівна 12 СС  000514

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 21 вересня по 01 жовтня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Тома Марина Сергіївна 12 СС  000482
Надєєва Дар’я Олександрівна 12 СС  000483
Жолобов Максим Олегович 12 СС  000484
Бондар Олег Юрійович 12 СС  000485
Остапенко Сергій Миколайович 12 СС  000486
Чуклінова Оксана Анатоліївна 12 СС  000487
Бондар Олена Володимирівна 12 СС  000488
Сушко Оксана Олексіївна 12 СС  000489
Гриненко Єлизавета Володимирівна 12 СС  000490
Полякова Валерія Арсентіївна 12 СС  000491
Варич Інга Василівна 12 СС  000492
Ковальська Вікторія Юріївна 12 СС  000493
Пронженко Віра Миколаївна 12 СС  000494
Шибіца Наталія Миколаївна 12 СС  000495
Вовк Ірина Анатоліївна 12 СС  000496
Вовк Володимир Володимирович 12 СС  000497
Крат Артем Володимирович 12 СС  000498
Дробітько Тетяна Володимирівна 12 СС  000499
Дрималик Тетяна Анатоліївна 12 СС  000500

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 07 вересня по 17 вересня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Розводовська Наталя Петрівна 12 СС  000459
Рєдкозубова Наталія Миколаївна 12 СС  000460
Борисевич Таїсія Віталіївна 12 СС  000461
Калкутіна Олена Олексіївна 12 СС  000462
Кізілова Олена Георгіївна 12 СС  000463
Медзатій Світлана Андріївна 12 СС  000464
Федяніна Алла Іванівна 12 СС  000465
Серашова Ольга Олександрівна 12 СС  000466
Пронженко Віра Миколаївна 12 СС  000467
Коцар Катерина Ігорівна 12 СС  000468
Кляхіна Любов Віталіївна 12 СС  000469
Щипалова Ірина Олександрівна 12 СС  000470
Шибіца Наталія Миколаївна 12 СС  000471
Терещук Оксана Іванівна 12 СС  000472
Сапрун Ірина Степанівна 12 СС  000473
Ткаченко Інна Сергіївна 12 СС  000474
Кузьменко Любов Миколаївна 12 СС  000475
Колачова Анастасія Михайлівна 12 СС  000476
Папакіца Наталя Миколаївна 12 СС  000477
Вовк Ірина Анатоліївна 12 СС  000478
Вовк Володимир Володимирович 12 СС  000479
Маляр Марина Миколаївна 12 СС  000480
Іванова Елла Леонідівна 12 СС  000481

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 25 серпня по 02 вересня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Боляк Олена Валеріївна 12 СС  000386
Грабовецька Алла Володимирівна 12 СС  000387
Беник Дмитро Юрійович 12 СС  000388
Діянова Тетяна Георгіївна 12 СС  000389
Паніман Ірина Юріївна 12 СС  000390
Керлан Вікторія Олегівна 12 СС  000391
Коба Світлана Русланівна 12 СС  000392
Лютікова Ангеліна Миколаївна 12 СС  000393
Кучерява Наталя Віталіївна 12 СС  000394
Пєнєзєва Наталія Сергіївна 12 СС  000395
Тарасенко Лілія Олександрівна 12 СС  000396
Семеніхіна Ольга Вікторівна 12 СС  000397
Селюков Петро Миколайович 12 СС  000398
Краснов Леонід Петрович 12 СС  000399
Вознюк Ірина Віталіївна 12 СС  000400
Голубєва Ольга Анатоліївна 12 СС  000401
Дмитренко Юлія Вікторівна 12 СС  000402
Вижга Лариса Миколаївна 12 СС  000403
Савченко-Матвієць Світлана Олександрівна 12 СС  000404
Панасюченко Ганна Петрівна 12 СС  000405
Карасовська Ольга Андріївна 12 СС  000406
Арсентьєва Вікторія Володимирівна 12 СС  000407
Тішанська Світлана Валентинівна 12 СС  000408
Токарська Ніна Геннадіївна 12 СС  000409
Пустовіт Федора Костянтинівна 12 СС  000412
Флейтіх Ірина Юхимівна 12 СС  000413
Діянов Ігор Олегович 12 СС  000414
Картелян Ольга Володимирівна 12 СС  000415
Тріщук Тетяна Володимирівна 12 СС  000416
Коцюба Наталія Анатоліївна 12 СС  000417
Комісарова Людмила Віталіївна 12 СС  000418
Мамренко Оксана Іванівна 12 СС  000419
Степуренко Лілія Геннадіївна 12 СС  000420
Добровольська Ольга Сергіївна 12 СС  000421
Саприкіна Уляна Олександрівна 12 СС  000422
Оверкова Світлана Валеріївна 12 СС  000423
Ілюшина Алла Федорівна 12 СС  000424
Кушель Марія Сергіївна 12 СС  000425
Франчук Лариса Юріївна 12 СС  000426
Осипова Олена Леонідівна 12 СС  000427
Щербакова Ніна Григорівна 12 СС  000428
Пономаренко Людмила Володимирівна 12 СС  000429
Швець Нонна Давидівна 12 СС  000430
Шварцман Софія Ігорівна 12 СС  000431
Самарська Віта Вікторівна 12 СС  000432
Майборода Світлана Іванівна 12 СС  000433
Скиба Юлія Миколаївна 12 СС  000435
Мужева Тетяна Миколаївна 12 СС  000436
Селезньов Микола Анфимович 12 СС  000437
Кіліптарі Лариса Леонідівна 12 СС  000438
Драцька Ірена Сергіївна 12 СС  000439
Ягфарова Любов Михайлівна 12 СС  000440
Васильковський Ігор Іванович 12 СС  000441
Клімцов Юрій Михайлович 12 СС  000442
Кухар Анатолій Миколайович 12 СС  000443
Щербіна Марина Андріївна 12 СС  000444
Дакус Володимир Ярославович 12 СС  000445
Саяпін Віталій Вікторович 12 СС  000446
Литв’якова Світлана Вікторівна 12 СС  000447
Мустяца Олега Миколайович 12 СС  000448
Стариш Катерина Георгіївна 12 СС  000449
Литв’яков Михайло Вікторович 12 СС  000450
Характерова Олена Валентинівна 12 СС  000451
Крилова Вікторія Євгенівна 12 СС  000452
Гульвачук Ольга Костянтинівна 12 СС  000453
Ангелова Тетяна Миколаївна 12 СС  000454
Проняєва Катерина В’ячеславівна 12 СС  000455
Вівтюк Ірина Миколаївна 12 СС  000456
Карпенко Світлана Юріївна 12 СС  000457

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 1 червня по 12 червня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Бондар Ольга Юріївна 12 СС  000372
Індичій Тетяна Вікторівна 12 СС  000373
Квітко Лілія Іванівна 12 СС  000374
Климчук Наталія Євгеніївна 12 СС  000375
Папакіца Наталя Миколаївна 12 СС  000376
Сорочан Світлана Василівна 12 СС  000377
Чернишина Ірина Володимирівна 12 СС  000378
Чернишин Олександр Іванович 12 СС  000379
Кубар Людмила Олександрівна 12 СС  000380
Роменська Тамара Григорівна 12 СС  000381
Криворука Тетяна Сергіївна 12 СС  000382
Калмикова Алла Леонідівна 12 СС  000383
Кошакова Дар’я Володимирівна 12 СС  000384
Єршова Олена Леонідівна 12 СС  000385

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 12 травня по 22 травня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Гнатюк Іван Васильович 12 СС  000356
Распутіна Марина Олександрівна 12 СС  000357
Мирненко Анастасія Олександрівна 12 СС  000358
Михайловська Ірина Янівна 12 СС 000359 12 СС  000359
Лазарева Анастасія Петрівна 12 СС 000360 12 СС  000360
Баклан Вікторія Вікторівна 12 СС 000361 12 СС  000361
Серьоженко Любов Іванівна 12 СС 000362 12 СС  000362
Михайлова Наталія Віталіївна 12 СС 000363 12 СС  000363
Бондаренко Ірина Павлівна 12 СС  000364
Власенко Марія Василівна 12 СС 000365 12 СС  000365
Бітюкова Марина Вікторівна 12 СС  000366
Дмитрук Інна Іванівна 12 СС  000367
Петренко Катерина Петрівна 12 СС  000368
Мельникова Анастасія Іванівна 12 СС  000369
Катеринич Лариса Михайлівна 12 СС  000370
Романова Ірина Олександрівна 12 СС 000371 12 СС  000371

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 30 березня по 9 квітня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Демиденко Володимир Леонідович 12 СС  000346
Сьомка Анжеліка Олександрівна 12 СС  000347
Сипченко Галина Василівна 12 СС  000348
Лісовська Тетяна Борисівна 12 СС  000349
Антропова Олена Миколаївна 12 СС  000350
Боклаг Марина Ігорівна 12 СС  000351
Трофимченко Ірина Борисівна 12 СС  000352
Ніколаєв Сергій Сергійович 12 СС  000353
Терезі Марина Борисівна 12 СС  000354
Хоменко Тетяна Віталіївна 12 СС  000355

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 16 по 26 березня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Басіна Інна Олегівна 12 СС  000336
Федосова Лідія Михайлівна 12 СС  000337
Руденко Олена Володимирівна 12 СС  000338
Одорошенко Олена Валеріївна 12 СС  000339
Черно Олена Ігорівна 12 СС  000340
Єфімова Іванна Костянтинівна 12 СС  000341
Шпак Денис Олександрович 12 СС  000342
Діденко Вікторія Володимирівна 12 СС  000343
Корх Ярослав Андрійович 12 СС  000344
Волошина Євдокія Семенівна 12 СС  000345

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 10 по 20 лютого 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Гулей Мар’яна Дмитрівна 12 СС  000302
Симчук Тарас Іванович 12 СС  000303
Скрипник Вікторія Михайлівна 12 СС  000304
Таратасюк Світлана Андріївна 12 СС  000305
Тилик Леся Василівна 12 СС  000306
Волчек Світлана Михайлівна 12 СС  000307
Довженко Світлана Олександрівна 12 СС  000308
Єсауленко Ірина Миколаївна 12 СС  000309
Ільченко Вікторія Геннадіївна 12 СС  000310
Ковальчук Алла Іванівна 12 СС  000311
Прибилова Ірина Юріївна 12 СС  000312
Співак Олена Миколаївна 12 СС  000313
Толстова Олена Василівна 12 СС  000314
Царук Олена Василівна 12 СС  000315
Цуканова Олена Олександрівна 12 СС  000316
Останькович Уляна Михайлівна 12 СС  000317
Тельпіс Павло Миколайович 12 СС  000318
Мелентьєва Любов Олександрівна 12 СС  000319
Миськів Оксана Василівна 12 СС  000320
Єжова Оксана Миколаївна 12 СС  000321
Закотій Оксана Тлеужанівна 12 СС  000322
Ковальчук Олег Вікторович 12 СС  000323
Микитенко Богдана Анатоліївна 12 СС  000324
Стригун Світлана Іванівна 12 СС  000325
Борисенко Марина Юріївна 12 СС  000326
Кононяко Ірина Іванівна 12 СС  000327
Мокра Наталія Іванівна 12 СС  000328
Черевко Маргарита Вікторівна 12 СС  000329
Клімінчук Катерина Василівна 12 СС  000330
Совенко Олена Володимирівна 12 СС  000331
Циденжапов Олександр Батодолайович 12 СС  000332
Ковтун Марина Володимирівна 12 СС  000333
Несукай Яна Миколаївна 12 СС  000334
Рудченко Марина В’ячеславівна 12 СС  000335


1 [2]